POŻEGNANIE STARSZAKÓW

25.06.2021

„Dzisiaj nadszedł dzień, kiedy coś się kończy, a coś innego zaczyna.Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie.Rozkołyszą się drzewa, ptak radośnie zaśpiewa.I będziemy wyglądać poważnie…”

W ostatnim tygodniu czerwca uroczyście z przedszkolem pożegnały się aż trzy grupy.

ŻABKI pod opieką Pani Agaty P i Pani Moniki,

KRASNALE pod przewodnictwem Pani Agaty H i Pani Emilki,

Oraz SMERFY, które prowadziła Pani Monika.

Było bardzo wzruszająco. Wzajemnych podziękować nie było końca. Był to także czas, aby powspominać wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy dzieciom za codzienne uśmiechy a rodzicom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Powodzenia w szkole!

„Nie ma przypadkowych spotkań w życiu, każdy napotkany człowiek jest albo lekcją, albo sprawdzianem, albo prezentem”. Dziękujmy za każde spotkanie i każdego Człowieka na Naszej drodze.