Warning: Undefined variable $category_id in /home/klient.dhosting.pl/whitedesign/teczowyogrod.edu.pl/public_html/wp-content/themes/teczowyogrod/header.php on line 118

Warning: Undefined variable $category_id in /home/klient.dhosting.pl/whitedesign/teczowyogrod.edu.pl/public_html/wp-content/themes/teczowyogrod/header.php on line 118
Kadra

Kadra z przymrużeniem oka:

Nasza kadra jest wspaniała, świetna i niepowtarzalna!
Dbamy o dzieci i u nas dla nich zawsze słońce świeci.
Szkolimy się ciągle aby było tu dobrze i radośnie.
Nauka i zabawa to dla nas świetna sprawa i bardzo dobrana para.
Każdego dnia jedno mamy zadanie aby dziecko było uradowane.

Kadra na poważnie:

Naszą kadrę tworzą profesjonalni entuzjaści. Cały zespół to kreatywni i wykwalifikowani pedagodzy, którzy nie lubią nudy. W swojej codziennej pracy jako nauczyciele dbamy o wychowanie i edukację Waszych dzieci. Ciągle poszerzamy swoje horyzonty biorąc udział w szeregu szkoleń i kursów doszkalających. Staramy się poszerzać kompetencję, na kolejnych kierunkach studiów. W swojej pracy stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci dlatego pracujemy na bazie wielu metod. Najważniejsze są dzieci i to one nadają kierunek naszej pracy. Indywidualne podejście to jeden z kluczy do sukcesu. Dzieci są aktywnie włączane w proces kreowania działań. Naszym drogowskazem jest dziecko->idziemy w kierunku, który pozwoli zaspokoić jego potrzeby. Poza nauczycielami naszą kadrę tworzy dyrekcja, która umożliwia realizację wszystkich naszych działań. Najprościej mówiąc pomysł->realizacja to ich drugie imię.

Wspaniały personel pomocniczy dba o dobro dzieci w wielu aspektach. Niezastąpione Panie dbają aby wszyscy zawsze mieli pełne brzuszki, porządek, wystrój  i aktywnie uczestniczą w tworzeniu codziennej rzeczywistości przedszkola.

Specjaliści z zakresu psychologii i logopedii to kolejne osoby dzięki, którym rozwój dziecka zmierza we właściwym kierunku.

Naszą kadrę tworzą również osoby prowadzące zajęcia dodatkowe. Dzięki nim jest: „więcej, lepiej, ciekawiej”.

Gliwicka 162

Ogrodowa 12